#1 2011-03-31 23:19:10

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Stanowisko

Nasze państwo cały czas się rozwija i jako premier musze nad tym czuwać. Jakoże nie mam czasu aby przez cały czas tego pilnować jestem zmuszony do powołania nowego stanowiska, a mianowicie - Vicepremier.  Obowiązkiem vice będzie podczas nie obecności szefa rządu kontrolowanie działań ministrów.
Szerzej o obowiązkach i prawach vice powiem później. Chciałbym aby w tym przypadku każdy obywatel wystawił swojego kandydata po czym wybiore godnego (wg mnie) "pomocnika".


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#2 2011-04-02 19:04:35

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Stanowisko

Każy kto jest w tej chwilii aktywny, ma już swoją rolę w państwie. Teraz chyba musimy wszyscy razem, wspólnymi siłami dążyć do tego, aby zamieszkało tu więcej osób,

Offline

 

#3 2011-04-03 00:02:28

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Stanowisko

Na stanowisko vicepremiera chciałbym mianować pana Bartłomieja I.
Uważam, że zna się pan lepiej ode mnie na sprawach gospodarczych, ja nie zawsze mam czas aby wszytsko prześledzić więc chciałby, aby działał pan bez presji. Jeżeli chcemy żeby nasze państwo dobrze prosperowało musimy postarać się przedewszytkim aby było dobrze rozwinięte gospodarczo.
Pana wiedza i chęć działania pomoże nam w rozwinięciu jej.
Zadaniem pana jako vicepremira byłoby kontrolowanie działań ministrów ale chce zaznaczyć, że nie będzie miał pan możliwości powołania odwołania go.
To samo tyczy się ministerstw, nie będzie miał pan prawa usuwać ani dodawać nowych ministerstw bez konsultacji ze mną lub senatem.
Mam nadzieje że podejmie się pan tych wszytskich zadań i pomoże mi w rozwijaniu państwa.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#4 2011-04-03 00:23:18

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Stanowisko

Ale czy jest to potrzebne? Król wiepremierem? Jaki to ma sens?

Offline

 

#5 2011-04-03 13:00:44

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Stanowisko

Dla mnie ma, dlatego zaproponowałem.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#6 2011-04-03 14:05:29

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Stanowisko

Ale król nie musi stawać się wicepremierem bo i tak powinien kontrolować wszystko, jako że jest królem.

Offline

 

#7 2011-04-03 15:36:14

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Stanowisko

król to tylko funkcja reprezentacyjna, nie ma władzy ustawodawczej, sądowniczej czy wykonawczej.
Jak wcześniej napisałem król ma większą wiedze w dziedzinie gospodarkoi a teraz jest to podstawa rozwoju państwa. Ja nie zawsze mam czas aby wszytsko sprawdzać więc chce/musze dać większe prawa i możliwości aby mógł działać bez ograniczeń.
Już podiąłem decyzje ale musi się jesczez zgodzić osoba której zaproponowałem te stanowsiko.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#8 2011-04-04 18:38:43

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Stanowisko


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#9 2011-04-04 20:53:57

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Stanowisko

A stanowiska vice premiera z całym szacunkiem nie przyjmę ponieważ uważam iż nie zaniedbuje pan swoich obowiązków a nawet jeżeli byłbym vice premierem potrzebował bym pana zgody na dysponowanie środkami państwowymi więc wiele by to nie zmieniło.Upominam też że nie jestem ''pan'' tylko WKM


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl