#1 2011-03-06 12:36:14

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Ministerstwo

Jako nowy premier chciałbym aby powstało Ministerstwo Sportu.
Miałoby ono za zadanie rozszerzenie umiejętności obywateli Królestwa Skerls.
Wyobrażam sobie działalność tego ministerstwa jako zakłady w meczach poszczególnych dyscyplin sportowych.
Pomogłoby to w funkcjonowaniu gospodarki (w taki sposób, że stawiałoby się pensje, jednostki pożywienia lub inne dobra zarobione w trakcie pracy, które jeżeli osoba przegra trafiałyby na rzecz państwa).
Szerzej o działalności tego resortu opowie minister.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#2 2011-03-06 13:32:56

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Ministerstwo

Tworzenie ministerstw leży oczywiście w gestii rządu ale myślę iż nie ma sensu tworzenie wielu ministerstw których nie będzie miał kto obsadzić,min.sportu jeżeli pan premier by się zgodził można by połączyć z min.promocji a min.komunikacji włączyć do MGiF jako resort


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#3 2011-03-06 13:59:15

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo

Co do ministerstwa ds. infrastruktury i transportu zgadzam się z króle że można dołączyć do MGiF jako resort, ale stworzenie Ministerstwa Sportu to celowa inicjatywa rządu dla rozrywki mieszkańców i uważam, że nie należy tego łączyć z innym ministerstwem które ma inne cele i założenia.
Jeśli chodzi o Ministra sportu mam kandydata, lecz pozwolicie panowie że dopóki oficjalnie nie powstanie te ministerstwo nie będe podawał jego danych.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#4 2011-03-06 14:03:16

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Ministerstwo

Panie premierze sport i promocja łączą się często sport prowadzi do promocji kraju za granicą,ewentualnie może zamienić min.promocji na min.sportu bo min.promocji i tak nie jest obsadzone proszę też żeby pan premier przedstawił skład rady ministrów i stawił się z nią na zaprzysiężenie rządu w mojej kancelarii


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#5 2011-03-06 14:17:28

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo

królu, pierwotnym celem ministerstwa ds. promocji było werbowanie ludzi z innych mikronacji do Królestwa Skerls, więc nie widze tu żadnych podobieństw.
Panie Cichociemny, pana odpowiedzi nie będe komentował, ale chce zakomunikować że nie podiołem jeszcez decyzji co do ministerstwa infrastruktury i komunikacji. Jeżeli będzie to konieczne zwróce się do senatu czy utworzyć osobne ministerstwo czy połączyć je z MGiF.
Zdecydowanie jestem aby stworzyć Ministerstwo Sportu.
Jeśli chodzi o Ministerstwo ds. Promocji chciałbym je wcielić do MSZ, ponieważ w tym przypadku łączą się w działaniach i celach.
Skład mojego rządu zgłosze po utworzeniu wsztskich nowych ministerstw jakie planuje.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#6 2011-03-06 14:20:57

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Ministerstwo

Min.Promocji nie ma zadania werbować ludzi z innych mikronacji tylko promować kraj,nie będę się z panem spierał to pana działka proszę o ostateczne decyzję co do ministerstw to od razu je utworzę.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#7 2011-03-06 14:25:04

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo

Prosze stworzyć Ministerstwo Sportu, wcielić Ministerstwo ds. Promocji do MSZ a co do Ministerstwo Infrastruktury i Komunikacji, chciałbym aby senat przegosował to.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#8 2011-03-07 16:22:33

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Ministerstwo

W innych mikronacjach w sporcie są przeprowadzane w różnych grach np. piłka nozna w x11 itd.
Jak ktoś chce działać w jakimś ministerstwie to można je utworzyć tak żeby nie było tylko pustym miejscem gdzie nic sie nie dzieje.
W MGiF jako departament. Resorty to ministerstwa z tego co wiem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Resort
http://pl.wikipedia.org/wiki/Minister_S … %99trznych
Dyplomacja (MSZ) i promocja się również łączą.
Niech będzie osobno jeśli bedzie dużo spraw z tym zwiazanych.


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl