#1 2011-01-25 16:16:53

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Unia Nordacka

Oficjalnie Królestwo Skerls dołączyło do Uni Nordackiej.
Uważam to za dobre posunięcie. W najbliższym czasie przewiduje "rozrost" tej oraganizacji.
Unia Nordycką tworzą i będą tworzyły silne państwa TYLKO z naszego kontynętu.
Wstąpienie do tej organizacji pozwoli nam podpisać wiele traktatów uznaniowych a potem zapewni nam sojusz z silnymi państwami.
Chciałbym aby każdy odwiedził forum - http://www.unianordacka.fora.pl/ - i zapoznał się z informacjami dotyczącymi Uni. Jeżeli będą jakiekolwiek pytania prosze kierować je do mnie na poczte prywatną lub w wątku "informacje".


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#2 2011-01-25 16:29:12

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Unia Nordacka

Wszystko ładnie pięknie ale czy ostatecznej decyzji o dołączeniu nie powinien podjąć senat i czemu nie zostałem o tym poinformowany dokładnie wcześniej.Czy to oficjalne posunięcia rządu czy samowolka ministra ?


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#3 2011-01-25 16:35:01

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Unia Nordacka

Samowolka ministra.
Nie chce się tłumaczyć, ale widze że w tym państwie nie wiele się dzieje. Zrobiłem to aby państwo "rozwijało się zewnętrznie". Wiezdiałeś o tym Królu ponieważ osobiście Ci o tym móiłem.
To dobry krok dla naszego państwa i jestem pewien że ani senat ani pan premier nie miałby nic przeciwko dołączeniu do niej. Wstępując tak wcześnie mamy dużą szansę aby znaczyć coś w tak dużej oraganizacji jak na tak małe państewko.
Nie zapomnijmy że jesteśmy stosunkowo młodym państwem a wiec tak szybko nowo zawarte traktaty uznaniowe przydadzą się nam.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#4 2011-01-25 17:47:06

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Unia Nordacka

Panie Pulchra czy nie sądzi pan iż gdyby powiadomił pan o tym senat nie działo by się w państwie nic ? przecież debata nad tym na pewno pochłonęła by więcej postów niż tylko informacja MSZ że w czymś takim uczestniczymy.To prawda mówił mi pan ze coś takiego jak Unia Nordacka istnieje wyraziłem swoją aprobatę co do tego i cieszę się iż Skerls tam wstąpiło lecz jednocześnie chciałbym aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem oraz z zasadą iż to premier oraz Król prowadzą gros polityki zagranicznej i powinni złożyć pod tą unią swój podpis.Dlatego nalegał bym nad jak najszybszym zorganizowaniem zespołu który zająłby się pisaniem nowej konstytucji ponieważ widać już że nastąpił czas na zastąpienie małej konstytucji z 29 listopada 2010r


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#5 2011-01-25 18:01:38

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Unia Nordacka

Postąpiłem tak, ponieważ nie ma ustalonego prawa co w takie sytuacji mam robić.
Przepraszam jeśli postąpiłem w sposób jaki MSZ nie przystoi.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#6 2011-01-25 18:17:47

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Unia Nordacka

Nie ma dokładnie sporządzonego prawa ponieważ działamy na podstawie małej konstytucji z 29listopada która ma wiele braków dlatego trza uchwalić nową konstytucje


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#7 2011-01-25 20:25:16

Hakujin

Obywatel

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 82
Punktów :   

Re: Unia Nordacka

Pnie Pulchra jako premier rządu jestem rozczarowany samą samowolką a co do sprawy UN był to dobry pomysł jednakże prosiłbym o informowaniu o takich faktach uprzednio też mnie lub przedstawił to w senacie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl