#1 2011-01-09 18:04:11

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Propozycja RLS

Prezydent Republiki Ludowej Siedmiogrodu przedstawił mi propozycje na temat dołączenia do Republiki oto ich propozycje:

Siedmiogród oficjalnie proponuje przy aneksji Królestwu Skerls korzystanie z nowoczesnego systemu bankowego, który został wprowadzony na forum RLS. Obywatele Skerls przy przeliczeniu pieniędzy Królestwa Skerls otrzymają przeliczone pieniądze na konto RLS.Oczywiście Siedmiogród zapewnia równość obywateli siedmiogrodzkich i skerlskich.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#2 2011-01-09 18:12:34

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

jedeno słowo - NIE


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#3 2011-01-09 20:22:41

David Kovacs

Gość zagraniczny

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

Jeżeli obywatele Skerls złożą na tym forum jakieś "żądania" do aneksji to oczywiście RLS je rozważy.

Offline

 

#4 2011-01-09 21:33:29

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

Panie Cichociemny ja tylko przedstawiam propozycje ja dobrowolnie  swojego kraju bym nie oddał ale że padła propozycja jestem zobligowany ją przedstawić wszystkim do wiadomości


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#5 2011-01-09 21:36:10

David Kovacs

Gość zagraniczny

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

SkeRLS do RLS. Musi coś w tym być.

Na taką poprzednią propozycję padła odpowiedź nie. Dziwne że Król pisze jeszcze o dobrowolnym "anektowaniu" własnego państwa

Padła odpowiedź nie na narzucającą się Tyrencje, która stara się zanektować wszystkie młode państwa. Król ma obowiązek informowania o propozycjach międzynarodowych.

Co konkretnie ma nam zapewnić układ z RLS?

To co wyżej podał Król oraz to co zaproponujecie

Offline

 

#6 2011-01-09 22:43:35

Hakujin

Obywatel

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 82
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

Co do tego że król wystawia takie rzeczy jest prosta i niektórym znana niech wypowie się lud a odpowiedzialność stanie się mała.

A teraz do Davida Kovacsa co według pana znaczy słowo UKŁAD ?? Dla mnie osobiście słowo to oznacza WSPÓŁPRACE na szczeblu równy z równym, a nie kolejne podchody z wcielaniem do siebie innych. Szczerze to bycie republiką jakoś mi się nie podoba. Moim zdaniem lepiej być Niepodległym krajem i samemu podejmować decyzje niż być częścią starszej Republiki. Mógł by pan mówić że w Republice Ludowej Siedmiogrodu wszyscy są równi itp. ale powiedzmy sobie szczerzę

Zyskamy:
*System Bankowy

Stracimy:
*niepodległość
*nie będziemy mogli prowadzić polityki zagranicznej
*a z czasem zostaniemy wynarodowieni gdyż jeżeli będziemy chcieli coś osiągnąć będziemy musieli działać na waszych forach a w tym przypadku aktywność na naszych spadnie do zera co równało by się z całkowitym wchłonięciem.

Proszę postawić się na naszym miejscu.

Stanowczo jestem na NIE

Offline

 

#7 2011-01-10 17:56:50

David Kovacs

Gość zagraniczny

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

Układ posiada wiele znaczeń, lecz w swoim poście odpowiadałem na pytanie Cichociemnego.

Zyskacie więcej, lecz to jest główna propozycja tzw. "na forum". Siedmiogród jest bogatym państwem za czym idzie to, że gdyby Skerls zostało włączone do RLS to sami obywatele Skerls stający się obywatelami RLS staliby się bogatsi. Palenie siedmiogrodzkich cygar i haszyszu wprawiłoby w stan zadowolenia 99% Skerlszczaninów. Przecież Skerlsczycy mogą założyć partię polityczną i przejąć władzę w Siedmiogrodzie. Kosmofani mogliby zostać siedmiogrodzkimi kosmonautami i wyruszyć w drugą podróż na v-księżyc pod przewodnictwem RLS.
Teraz Towarzysze, mikronacje to najczęściej związki państw. Jest tyle plusów Towarzyszu Hakujin, że można byłoby liczyć i liczyć, i liczyć. 

Offline

 

#8 2011-01-12 03:42:19

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

To może spróbujmy na odwrót ;D


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#9 2011-01-12 19:09:00

David Kovacs

Gość zagraniczny

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycja RLS

Wyobraża sobie to Towarzysz?? Bo ja nie. Od tak sobie przenieślilibyśmy się z opłaconego serwera na wasz pun.pl ???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl