#16 2011-01-02 15:22:54

 kamos90

Gość zagraniczny

5757320
Skąd: Republika Tyrencji
Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

Przepraszam za Edyla republiki Tyrencji, gdyż przedstawił takowe warunki.
Jeżeli panowie Senatorowie i JE Król mogą nam złożyć kontrofertę.
Co do wypowiedzi Senatorów czuję się zniesmaczony, ponieważ nikt niczego nie sugeruje a panowie od razu
straszycie przedstawiciela mojego kraju śmiercią. Jeżeli państwo odrzucie naszą ofertę
prawdopodobnie dalej będziemy prowadzić dialog dyplomatyczny między naszymi nacjami.
Pozdrawiam
http://img716.imageshack.us/img716/4183/consul.png
(-) Camillus Plautius Scaevola
Consul Res Publica Tyrentiae

Offline

 

#17 2011-01-02 17:55:37

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

Panowie senatorowie apeluje o łagodniejszy język możecie się nie zgadzać ale proszę nie być chamskim.Szanowny konsulu ja kontroferty nie będę składał ponieważ nie widzę naszego kraju w Republice Tyrencji jeżeli któryś z senatorów ma jakieś propozycje co do kontrpropozycji to niech przedstawi ja się wstrzymam.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#18 2011-01-02 18:42:27

 Aleksy

Gość zagraniczny

Skąd: Republika Tyrencji (Ligocja)
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 19
Punktów :   

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

Wasza Królewska Wysokość,
Ekscelencje Senatorzy

W odpowiedzi na część wypowiedzi, w tym wypowiedź Jego Ekscelencji Premiera, chciałbym byście zwrócili tu uwagę na to, iż Prefektura Ligocji nie jest jedyną opcją. Konkretna przynależność,w razie unii, zależałaby od waszej woli. Jeśli zechcielibyście zamieszkać w Ligocji to zapraszamy, jeśli w innej jednostce samorządowej to również zapraszamy. Nie narzucimy wam nic.. Oczywiście w sprawach samorządu, kultury, języka, własnych praw jesteśmy w pełni gotowi do  negocjacji. Moja propozycja z pierwszej strony to tylko względny szkic, który powinien zostać przez waszą stronę udoskonalony pod względem waszych potrzeb. Zależy nam na was jako ludziach bardzo energicznych oraz na waszej dość egzotycznej dla nas i interesującej kulturze.

Oto link do Prefektury Wielkotyrencji:
http://tyrencja.mikronacje.info/phpBB3/ … .php?f=225

Oto link do Prefektury Ligocji:
http://tyrencja.mikronacje.info/phpBB3/ … .php?f=182


Pozdrawiam i liczę na merytoryczną dyskusję
Alexus Sergius,
Edyl Res Publica Tyrentiae

Co proponujemy:
* udział w naszym systemie gospodarczym,
* nawiązanie kontaktów z zagranicznymi ważniakami,
* rozwój waszej kultury,
* własne miasto, lub wieś (od was zależy) - różnic praktycznie nie ma,
* tytuł szlachecki dla króla,
* udział wszystkich obywateli w: Zgromadzeniu Miejskim / Wiejskim oraz na Zgromadzeniu Prefekcyjnym (ciało prawodawcze).
* możliwość wysłania swego delegata na trzy miesiące do Zgromadzenia Ludowego (ciało ustawodawcze),
* możliwość założenia własnych mediów (podłączonych do systemu mediów Planety Mikronacje),
* możliwość szybkiego awansu społecznego,
* udział w rządzeniu nacją,
* możliwość zadeklarowania swej narodowości i religii w spisach powszechnych, co pozwoli nam wskazać, co trzeba chronić - rzecz jasno kultura lokalna przede wszystkim).

Ostatnio edytowany przez Aleksy (2011-01-02 19:11:59)

Offline

 

#19 2011-01-02 21:02:10

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

Dyskusja nie zmieniła swojej formy w żadnym momęcie i jest to od początku merytoryczna rozmowa.
Żaden z senatorów, Królu nie złoży kontroferty ponieważ w tej sytuacji mamy takie same poglądy.
Królestwo Skerls jest państwem samowystarczalnym i jak inni obywatele tego kraju jestem przekonany że bez pomocy-takiej jaką nam oferuje- Republiki Tyrenckiej poradzimy sobie perfekcyjnie. Jestem za tym aby zawrzeć sojusz ale stworzenie jednego wspólnego kraju jest niemożliwe.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#20 2011-01-03 15:02:24

Luuke

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

O ile się nie mylę ,to wy jeszcze nie posiadacie uznanego państwa .
Tyrencja ,daje wam możliwość na rozwój ,szybki skok i oczywiście można prowadzić rozmowy co do samorządności .

Offline

 

#21 2011-01-03 16:18:19

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

O ile mi wiadomo to mamy propozyce wstąpienia do silnego sojuszu, mamy być na v-mapie więc nie widze potrzeby przyłączania Królestwa Skerls to Republiki Tyrencji i uważam że dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna więc apeluje o jej zaprzestanie.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#22 2011-01-03 16:28:19

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Przyłączenie do Republiki Tyrencji

Wszyscy szanowni przedstawiciele Tyrencji z pełnym szacunkiem ale myślę iż senat dość się już wypowiedział na temat akcesji Skerls do Republiki Tyrencji 3 przeciw 1 się nie wypowiedział zakończmy na tym Skerls nie przyłączy się do Tyrencji.A do panów senatorów tak panów pochłonęła dyskusja na ten temat że mamy totalny zastój we wprowadzaniu nowych ustaw proszę brać się do roboty.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl