#16 2010-12-18 20:43:37

 Precedensum

Obywatel

23983315
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Obrady senatu

Oczywiście , jego królewska mość wybaczy że wetnę się w zdanie lecz chciałbym również przedstawić swoją ustawę .

Ustawa dotycząca przechowywania dokumentów tekstowych z jakichkolwiek głosowań i obrad .Utworzenie Archiwum . Autorstwa Precedensum .

1 . Ustawa ma za zadanie powołanie do życia organów odpowiedzialnych za przenoszenie i przechowywanie w odpowiednich do tego miejscach ( tematach ) zapisów ze wszystkich obrad , głosowań itp.

2 . Zapisy takie uznawało by się za odpowiednie do przeniesienia po 4 dniach od oficjalnego zakończenia ów obrad lub głosowań przez samego króla , premiera lub autora ustawy nad którą odbywało się głosowanie . 
- Obrady , głosowania które nie zostały oficjalnie zamknięte uznaję się za odpowiednie do przeniesienia po 5 dniach od ostatniej wypowiedzi w danej sprawie i braku jakichkolwiek nowych  .

3 .  Nad archiwum i przechowywanymi w nim dokumentami pieczę sprawowała by osoba odgórnie powołana przez króla lub premiera .

4 . Dokumenty były by przechowywane w Archiwum na wypadek jakichkolwiek niejasności i sporów , przenoszono by je aby w kancelaricach poszczególnych ministrów , premiera i samego króla panował porządek .

Jest to ustawa którą wymyśliłem przed chwilą więc jak najbardziej mile widziane są poprawki i nowe punkty . Pozdrawiam .


Poczciwy obywatel

Offline

 

#17 2010-12-18 20:46:13

 Precedensum

Obywatel

23983315
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Obrady senatu

Co do ustawy zaproponowanej przez Jego królewską mość Bartłomieja I , jestem jak najbardziej ZA ! Pozdrawiam .


Poczciwy obywatel

Offline

 

#18 2010-12-18 20:58:35

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Obrady senatu

Panie Precedensum zastanawiałbym się nad tym pomysłem obrady senatu są jawne każdy zawsze może sprawdzić co się na takowych działo a przegłosowane ustawy natomiast znajdują się w dzienniku ustaw ale zostawiam to panom senatorom jeszcze do dyskusji i przegłosowania


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#19 2010-12-18 21:02:01

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Obrady senatu

jestem za.

przepraszam za moją nie obecność, jednak że nie zamierzam jej usprawiedliwiać na forum, informacje o przeczynie mojej ansencji zna Bartłomiej I.
Pozdr


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#20 2010-12-18 21:19:50

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Obrady senatu

Co do Ustawy dot. wywiadu Królestwa Skerls jestem za, a co do poprawki kolegi:
może źle to napisałem, chodziło mi o członków danego zespołu(który bierze udział w danej "misji"), nie wszystkich członków wywiadu.
Pozdr.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#21 2010-12-20 21:41:37

 Precedensum

Obywatel

23983315
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Obrady senatu

Możliwe że ja źle zrozumiałem , Lecz po poprawce wyżej wydaję mi się że żadnych zastrzeżeń już do Ustawy nie mam . Pozdrawiam i jak najbardziej na TAK !


Poczciwy obywatel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl