#1 2010-12-16 21:09:13

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

LKS

Partia "Liberałowie Królestwa Skerls" powstała aby pomóc w jak najszybszym rozwoju państwa.

Najważniejszym założeniem partii LKS jest wolność jednostki w państwie, ograniczony jedynie wolnością drugiego obywatela.
Moja partia opierać się będzie na wolnorynkowej koncepcji gospodarczej wykluczającą interwencionizm państwa, z wyjątkiem szczgólnych pod względem strategicznym sektorów gospodarki. Jak wcześniej wspomniałem wolność jednostki jest bardzo ważna, ale dostęp do wszelkiego rodzaju dóbr, zdobywania "własności". Jeśli chodzi o wosjko uważam, że powinniśmy inwestować w coraz to nowsze technologie i uzbrojenie niż w jego liczebność. Aktywny udział obywateli w życie społeczne państwa jest ważnym czynnikiem kształtowania się kraju, kultury, z tego też względu dyskusje byłyby mile widziane choć bierny udział nie powodowałby żadnych sankcji. Utrzymywanie dobrych stosónków oraz współpraca z innymi mikronacjami jest dla mnie ważna więc dyplomata musi mieć pomoc/wsparce ze strony nie tylko władz ale i innych obywateli aby nie było żadnych nieporozumień które mogłyby mieć negatywny skutek wewnątrz państwa.
Mam nadzieje że dacie szanse nie tylko mi ale i sobie, decydując się na wstąpienie do LKS możecie sprawić że staniemy się najsilniejszym państwem, mikronacją "na świecie".


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#2 2010-12-17 14:44:10

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: LKS

Proszę założyć partie zgodnie ze wzorem zakładania partii w ustawie o partiach http://www.skerls.pun.pl/viewtopic.php?id=7  jak zrobi to pan zgodnie ze wzorem będzie pan mógł otworzyć biuro partii w dziale spis partii


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#3 2010-12-17 16:00:35

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: LKS

Dziękuje za wskazówki Bartłomieju I.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#4 2010-12-17 19:56:53

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: LKS

ciekawe cele i sposób funkcjonowania, ... ciekawe jakby było z realizacja. ;]


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl