#1 2011-04-10 20:47:52

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Praca

Po kilku ostatnich dniach widze, że praca jaką wykonuje nie jest dla was wystarczająca.
Aby poprawić to chciałbym aby każdy wypowiedział się na temat sprawowania przeze mnie rządów.
Niech każdy napisze co mu się podoba a co nie.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#2 2011-04-10 21:10:20

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Praca

Szczerze powiedziawsze jedynym pana działaniem było upomnienie pana Warmorka. To trochę mało, więc nawet nie ma o czym pisać.

Offline

 

#3 2011-04-10 21:32:10

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Praca

Premierem jestem od niedawna, wcześniej bylem MSZ(w dlaszym ciągu pełnie tę funkcje) i dużo zrobiłem.
Zadaniem premiera jest dobranie członków rządu i ich kontrolowanie, wydawanie rozporządzeń, reprezentuje rade ministrów i jesczez kilka zadań.
Jak narazie po za kontrolowaniem moich ministrów nie mam nic innego do roboty, a więc cie wiem czemu pan tak mówi skoro i tak pan jest tu "najmłodszym" z obywateli/ministrów.

od razu chciałem zaznaczyć że nie mam pretensji że oskarża mnie pan o nic nierobienie ale to jest oznaka obrony.
więc prosze dalej o opinie.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#4 2011-04-10 21:52:09

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Praca

Jeżeli nie ma pan nic innego do roboty, to po co pan prosi o opinie na temat swojej pracy, której jak sam pan przyznał pan nie ma. Po za tym nie wiem co ma wspólnego moja opinia na temat pańskiej pracy i czas jaki "mieskzam" w Skerls.

Offline

 

#5 2011-04-10 23:29:16

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Praca

polecam http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezes_Rady_Ministr%C3%B3w
Od kiedy premier mianuje ministrów i może ich odwoływac ? Nie może premier "wnioskując o powołanie ministrów do Prezydenta" w Skerls do Króla.  Napisałem do Króla i tak powinno być.


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#6 2011-04-11 01:16:42

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Praca

Urgh Warmork napisał:

polecam http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezes_Rady_Ministr%C3%B3w
Od kiedy premier mianuje ministrów i może ich odwoływac ? Nie może premier "wnioskując o powołanie ministrów do Prezydenta" w Skerls do Króla.  Napisałem do Króla i tak powinno być.

Ale to juz darujmy premierowi, bo to z reguły sie mówi iż premier powołuje ministrów.

Offline

 

#7 2011-04-11 16:42:56

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Praca

Wnioskuje i nigdzie nie napisałem że mianuje, ale to ja wybieram skład rady ministrów na której czele stoje, "PREZYDENT NIE MA prawa do ingerencji w proponowany skład osobowy proponowanej rady ministrów"
jak chce pan się wypowiadać prosze przeczytać najpierw temat, a po za tym radze zająć się swoją gubernią choć i tak sądze, że pana nierzetelność doprowadzi do całkowitej regresji tego terenu - prosze brać przykład z pana Cichociemnego który swoje zadania wykonuje niemalże perfekcyjnie.
Już napisałem, prosze pisać ale ja się będe bronił.
ZANIM PAN WARMORK COŚ POWIE/NAPISZE NIECH TO PRZEMYŚLI BO POSTY KTÓRE WYSYŁA ŚWIADCZĄ O JEGO INTELIGENCJI


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#8 2011-04-12 13:54:01

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Praca

Dokładnie czytam to co znajduje się na tym forum. Ten temat również. Nie chcę znowu szukać miejsca w którym pan napisał, że mianuje czy odwołuje (lub trzeba było to napisać u mnie). Darujmy sobie. Dokładnie świadczą o mojej jak i pana posty o pańskiej inteligencji i każdego innego. ;] Regres byłby gdybym usuwał z tamtego działu posty czy zaorał miasta które zaporoponował pan Luca Pinho. A to wstawił pan ten temat zeby się bronić czy posłuchać uwag i propozycji.

I ZANIM PAN Conscrit  COŚ POWIE/NAPISZE NIECH TO PRZEMYŚLI BO POSTY KTÓRE WYSYŁA ŚWIADCZĄ O JEGO INTELIGENCJI. ;]

Widziałem poprzednie dyskusje i kłótnie na tym forum m.in z udziałem pana Precedensum i Hakujin. Którzy praktycznie się juz nie udzielają. To jest zbędne, tak samo pana "uwagi na temat czy ktoś coś robi czy nie". W ten sposób ani pan nikogo nie zachęci ani nie spowoduje żeby ktoś coś zaczął robić. Jak nie chce pan powodować kryzysu demograficznego Skerls to daruje pan sobie te wypominanie bo każde kłótnie i docinki nie powodują nic dobrego dla państwa.

Ostatnio edytowany przez Urgh Warmork (2011-04-12 14:01:20)


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#9 2011-04-12 19:25:44

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Praca

To co pan mówi to bardzo ciekawe rzeczy. Mam siedzieć cicho bo kiedy zwróce uwage na czyjeś zaniedbania on odejdzie, choć z innej strony to dobrze bo takich ludzi nie potrzebujemy. Pan Hakujin przestał się udzielać kiedy zostałem premierem a nie dlatego że z nim dyskutowałem, bo on miał argumenty.
Pan ich nie ma dlatego z panem się kłóce. Dlaczego pan Precedensum się przestał udzielać- nie wiem ale to nie wina dyskusji ze mną.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#10 2011-04-15 12:31:46

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Praca

Zwraca pan uwagę, zachęca i pomoże pan coś zrobić. - To ma sens. A pana zachowanie aktualnie to a pan nic nie robi a pan to a pan tamto. Pan się irytująco czepia. To ode mnie zalezy na ile bede sie udziełał w Skerls. Chciał pan żeby były jakieś działania w Mnisterstwie Infrastruktury ... i Ja się okresliłem teraz nie zrobie tam nic. I oddaję stanowisko komuś innemu. Tak działa sprawne państwo.

A jak już to pan jest również MSZ co pan zdziałał na tym polu ? Ja dawno nie widziałem żadnego traktatu uznaniowego czy jakiegoś przedsiewziecia międzypaństwowego a w V-świecie jest jakieś 50 państw.


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#11 2011-04-15 19:38:22

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Praca

Jako MSZ już wiele zrobiłem, teraz staram się podpisać traktat z państwem, ale dopóki nie uda mi się tego zrobić nie ujawnie nazwy tej mikronacji.
Ja już nie mam wpływu na pana działania więc nie będe się już "czepiał" - chociaż ja tego tak nie traktowałem.
Co do udzielania się w Skerls, dobrze że ma pan życie w realu i skupia się na nim (znam ludzi dla których komputer i internet to priorytety), ja także je mam i wydaje mi się że dobrze rozdzielam czas na Skerls i życie prywatne w rzeczywistości.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#12 2011-04-15 20:21:35

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Praca

Nie powiedziałbym że wiele pan zrobił,bez przesady traktaty z ZSKHIW i Belgią podpisywałem ja.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#13 2011-04-17 15:33:47

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Praca

Nawiązywanie kontaktów dyplomatycznych oraz procedura podpisywania traktatów i ich treści powina być jawna.


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#14 2011-04-17 16:43:20

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Praca

Urgh Warmork napisał:

Nawiązywanie kontaktów dyplomatycznych oraz procedura podpisywania traktatów i ich treści powina być jawna.

Dokładnie

Offline

 

#15 2011-05-11 18:00:23

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Praca

Proszę przestać zajmować się kłótniami może się pan kłócić ale poza forum państwowym jeżeli będę widział jakieś niekonstruktywne kłótnie posty będą automatycznie kasowane i będą wyciągane konsekwencje,kłótnie nie wzmacniają kraju, a ze strony pana premiera jak i z resztą całego rządu nie widziałem ostatnio aktywności żadnych nowych pomysłów ani inicjatyw powinniśmy się wszyscy zastanowić jak przyciągnąć do Skerls mieszkańców.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl