#1 2011-03-18 21:32:08

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Ministerstwo Edukacji

Mam taki pomysł, aby wprowadzić Ministerstwo Edukacji, w którym będzie można nauczać nowych obywateli kraju o życiu w Skerls, a także o tym co się znajudje poza naszymi granicami. Można by bt bylo inaczej nazwać, Edukacja Obywatelską, czy coś jak wirtualny WOS.

Offline

 

#2 2011-03-18 21:39:46

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Uważam że to dobry pomysł lecz nie jako ministerstwo,już mamy ich za dużo ale jako forma samouczka czemu nie.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#3 2011-03-18 22:57:07

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

No to możemy razem wszyscy napisać jakies informacje , oco tu chodzi, dać adresy do stron innych państw. Myslę ż będzie to pierwszy krok, do rozwoju Skerls, i zdobycia nowych obywateli. Bo jeśli nowi użytkownicy wchodzą na to forum, to żeby sioę połapać o cho chodzi muszą przeczytać wszystko co sie na nim znajduje. A druga sprawa, że najważniejsze informacje powinny dla wszystkich byc w jednym miejscu zebrane

Offline

 

#4 2011-03-18 23:01:48

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Niedługo więc powstanie na to dział/temat i zaczniemy tam zbierać informacje a później skleci się to w całość


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#5 2011-03-19 14:42:12

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

zgadzam sie zgadza zgadzam ;] coś w tym stylu


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#6 2011-03-19 21:01:44

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Uważam że nie jest to potrzbne, bo kto będzie to robił?
Jeżeli ktoś naprawde będzie chciał dołączyć to zrobi to bez większej pomocy a taki który wejdzie kilka razy na rok nie jest nam do niczego potrzebny.
Jeżeli wszytsko ułatwimy nie pozna działania panstwa dokłądnie i poglądów poszczególnych obywateli.
Jestem negatywnie nastawiony co do tego przedsięwzięcia


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#7 2011-03-19 21:10:30

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Pozna w trakcie życia, bo na początku brak informacji moze zniechecieć. Tworzyć bedziemy to wszzscy kazdy napisze jakieś zdanie raz na jakis czas i wystarczy.

Offline

 

#8 2011-03-19 21:15:19

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Spróbujmy, jeżeli zadziała to dobrze, ale jak już powiedziałem dla mnie to nie ma większego sensu.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#9 2011-03-19 21:29:33

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Instrukcja, Poradnik, Samouczek. 3xtak 
Krótko o co chodzi gdzie co i jak z odniesieniami jesli chcesz na ten temat wiedziec wiecej to ... >
To bardzo dobre. Sami powiedzcie ile czasu spedzacie nad jakąs nową stroną w internecie ? Tyle na ile czegoś szukacie lub coś was zainteresuje. ;]
Właśnie. Forum może się wydac za 1ym spojrzeniem takie jak wiele innych ale "coś" musi zainteresowac. wtedy i trafią się konkretne osoby. Które poswieciły chwille nad przejrzenie Instrukcji ;]


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#10 2011-03-19 21:44:40

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Jeżeli samemu coś się pozna więcej się z tego wyniesie.
Ok, można ułatwiać ale nie podawać na tacy wszytsko.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#11 2011-03-19 22:56:35

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Pulchra, ale to nie o to chodzi, chyba za duzo szkoły masz, bo się przyzwyczajsz za bardzo. Tu niema podawania czy nie podawania na tacy. CHodzi o to żeby kazdemu ułatwić życie nie tylko w Skers, a le ogólnie w Mikornacjach. A także aby pokazać kto rządzi w państwie do kogo sie zwrócić w razie problemu itd. To maja być najwaniejsze infromacje, bo czasam nie trezba czytac całego forum, aby się czegoś dopiwedzieć co jest akurat najbardziej na forum ukryte. Po za tym jak już pisałem, jesli kogoś zainteresujemy 10 zdaniami, to on zacznie czytac to forum i w końcu sie wszytskiego nauczy, bo bez pomocy wielu moze sie zniechęcic, szczególbnie ze teraz jest coraz więcej tematów i postó, z czego wiele zdecydowanie nieaktualne.

Offline

 

#12 2011-03-20 09:38:13

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Po pierwsze nie pamiętam zebyśmy przechodzili na "ty" więc prosze używać zwrotów "prosze pana"; "panie premierze".
Po drugie jeżeli ktoś będzie chciał do nas dołączyć zrobi to bezwzględu na obecność poradnika
Po trzecie, wiadaomo kto rządzi w państwie jest coś takiego jak Kancelaria Króla; Kancelaria Premiera.
Po czwarte nie ma czegoś takiego jak ukryte forum.
Pan dołączył stosunkowo niedawno i nie widze żeby miał pan jakieś problemy z poznaniem forum.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#13 2011-03-20 19:52:14

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Panie Pulchra spojrzy pan na inne ikronacje chociażby akcja demograficzna Tyrencji w Skerls. Niektóre starsze panstwa potrzebują mieszkańców i robią wiele rzeczy zeby zainteresowac i przyciagnąć nowych. Pan moze takiej instrukcji nie potrzebował ani Ja ani pan Luca Pinho.
Ale inni mogą. Czy przekonał pan znajomych z reala do Mikronacji ? Większosc ludzi nie potrafi zrozumiec jak ta Mikronacja działa.

Zróbmy taką instrukcję komu bedzie potrzebna to z niej skorzysta. Kto nie bedzie potrzebował to nie.
Nawet nam sie przyda bo po jakimś czasie o pewnych rzeczach się zapomina a taka instrukcja o tym przypomni


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#14 2011-03-20 20:56:57

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Bartłomiej Pulchra napisał:

Po pierwsze nie pamiętam zebyśmy przechodzili na "ty" więc prosze używać zwrotów "prosze pana"; "panie premierze".
Po drugie jeżeli ktoś będzie chciał do nas dołączyć zrobi to bezwzględu na obecność poradnika
Po trzecie, wiadaomo kto rządzi w państwie jest coś takiego jak Kancelaria Króla; Kancelaria Premiera.
Po czwarte nie ma czegoś takiego jak ukryte forum.
Pan dołączył stosunkowo niedawno i nie widze żeby miał pan jakieś problemy z poznaniem forum.

Po pierwsze nikt nie mówi o ukrytym forum, po drugie kiedy ja dołaczyłem w apństwie nie działo się tak duzo jak teraz. A co jesli ktos nie wiem czy chce dołaczyć, wchodzi z ciekawości i z przerażenia wyłacza forum? To ma go zachęcic.

Offline

 

#15 2011-03-20 20:59:14

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Ministerstwo Edukacji

Urgh Warmork napisał:

Panie Pulchra spojrzy pan na inne ikronacje chociażby akcja demograficzna Tyrencji w Skerls. Niektóre starsze panstwa potrzebują mieszkańców i robią wiele rzeczy zeby zainteresowac i przyciagnąć nowych. Pan moze takiej instrukcji nie potrzebował ani Ja ani pan Luca Pinho.
Ale inni mogą. Czy przekonał pan znajomych z reala do Mikronacji ? Większosc ludzi nie potrafi zrozumiec jak ta Mikronacja działa.

Zróbmy taką instrukcję komu bedzie potrzebna to z niej skorzysta. Kto nie bedzie potrzebował to nie.
Nawet nam sie przyda bo po jakimś czasie o pewnych rzeczach się zapomina a taka instrukcja o tym przypomni

Dokłądnie ja równiesz na początku nie wiedziałem na czym to polega i teraz nadal nie wiem wszytskiego, ale z czasem wszystko da się wyuczyć. Jednak gdyby nie pewne znajomości wśród obywateli juz na samym początku prawdopodbnie bym zrezygnował. Bo nie widziałbym sensu, aby czytać tak ogromne forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl