#1 2011-03-06 20:14:17

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Życie w Skerls

W chwili obecnej w Skerls nie ma zbyt wielu mieszkańców, dlatego jest zrozumiałe to iż brakuje w nim jednego, o czym będzie ten temat. Większość obecnych obywateli skupia sie na polityce, jednak trzeba pamiętać iż nie jest to jedyny aspekt państw. Wierzę, że w przszłosci liczba mieszkańców znacząco wzrośnie, a to będzie oznaczało że w polityce nie bedzie miejsca dla kazdego. Dlatego uważam, ze trzeba stworzyć wiele elementów takich jak rozrywka czy praca, na których będą mogli skupiać się zwykli obywatele. Nie mówię że pownno to byc wprowadzone już teraz, bo teraz powinniśmy sie skupić na władzy w państwie, jednak uważam, że powinny zostać już teraz podjęte kroki, które będą prowadziły do przyszłego wporowadzenia poszczególnych elementów życia w Skerls.

Offline

 

#2 2011-03-06 20:35:01

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

Panie Lucasp17, właśnie po to powstało ministerstwo sportu i turystyki.
Zadaniem pana jako ministra jest kształtowanie tego "regionu" kultury który zajmuje się rozrywką mieszkańców.
W przyszłości jeżeli zajdzie taka potrzeba zostaną powołane nowe organy, stworzone nowe ministerstwa które zajmą się tym problemem(jezeli w ogóle w  taki wystąpi)


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#3 2011-03-06 20:43:22

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

Ministerstwo Sportu i Turystyki nie może zarządzać rozrywkami miszkańców. Nie ma również niczego wspólnego z zatrudnianiem obywateli. Ja jako minister mogę rozwijać tylko rozrywki sportowe i tym zamierzam się zająć. Jednak jest to za mało, aby życie w państwie się toczyło i było ciekawe.

Offline

 

#4 2011-03-06 20:51:22

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

Rozszerze pańskie kompetencjie.
Ministerstwo Sportu i Turystyki nie może zarządzać rozrywkami miszkańców, musi to robić.
Z zatrudnianiem ludzi ma bardzo dżo wspólnego w końcu sam pan napisał, że planuje pan (w przyszłości) zatrudnienie dużej ilości osób do poszczególnych esortów ministersrwa sportu i turystyki


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#5 2011-03-06 20:57:05

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

Jednak nadal dotyczy to polityki, a mi chodzi o życie przeciętnych obywateli, nie chcacych udzieliać się w życiu politycznym. Nie proszę o roszerzenie moich kompetencji, nie chcę zajmować sie takimi elemntami, chciałem tylko zwrócić uwagę iż brakuje tego w Skerls.

Offline

 

#6 2011-03-07 17:03:23

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

No i wszystko jasne.
Zgadza się inne dziedziny życia w Skerls powinny też być obecne. Wszyscy się z tym zgadzają.!
Panie Lucasp17 (mógłby pan przyjąc jakieś konkretne imię i nazwisko ) pan chce działać w ministerstwie sportu i turystyki i proszę bardzo. Zakres działań jest określony.
Ale jak ma pan (i ktokolwiek inny) jakiś pomysł do wprowadzenia czegoś. Da pan to do przedyskutowania w Senacie. MSW zajmuje się ogólnie tym wszystkim innym nie trzeba wprowadzać kolejnych ministerstw.
Jeśli senat czyli my wszyscy zadecydujemy że to bedzie dobre to zostanie to wprowadzone..

Ostatnio edytowany przez Urgh Warmork (2011-03-07 17:05:19)


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#7 2011-03-07 18:40:44

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

Po pierwsze nie do tematu - nie da się zmienić loginu.
Dalej, ja nie mówię żeby wprowadzać nowe ministwerstwa, zauważyłem tylko że potrzeba rozwoju tej strefy.

Offline

 

#8 2011-03-09 20:22:40

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Życie w Skerls

Administrator powinien mieć możliwość zmiany nazwy loginu.


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl