#1 2011-02-09 22:14:47

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Gospodarka

Chciałbym rozpocząć dyskusje na temat gospodarki czy Skerls powinno zostać przy gospodarce wyimaginowanej nie pełniącej większej roli w państwie czy może powinniśmy stworzyć jakiś system gospodarczy? jeżeli ktoś ma jakieś pomysły niech przedstawi ponieważ mi kończą się pomysły.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

#2 2011-02-10 19:12:59

Bartłomiej Conscrit

Najwyższe władze państwowe

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 182
Punktów :   

Re: Gospodarka

nie ma dokładnego planu, nie znam się na gospodarce, ale żeby państwo funkcjonowało dobrze, wydaje mi się że gospodarka to podstawowe ministerstwo/"rejon" jaki powinien istnieć w kraju.


...Bartłomiej Conscrit...
            ^^^^
        premier;MSZ

Offline

 

#3 2011-02-11 10:17:02

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Gospodarka

Trudny temat w załozeniach. Z doświadczenia widzę, że albo wyimaginowany albo system gospodarczy czy bankowy z zakresem jaki będzie objmował. I osobą która by się tym zajmowała. Inaczej to np tki php bank istniej i nie jest używany ludzie dalej wyimagowują z walutę nie mozna nic kupić, a poco kupić jak mozna zmaterializowc. ...


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#4 2011-02-12 14:59:08

 Precedensum

Obywatel

23983315
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Gospodarka

Wydaję mi się że powinniśmy stworzyć system gospodarczy lecz wiem że może to być trudne i ktoś musi się za to wziąć naprawdę porządnie . Trzeba poświęcić na to sporo czasu i jeżeli król lub premier , lub też wspólnymi siłami się za to weźmiemy powinniśmy w miarę szybko się z tym uporać...


Poczciwy obywatel

Offline

 

#5 2011-02-15 14:36:16

 Urgh Warmork

Władze państwowe

Skąd: Ydo-RohanPn,Luokitellut-Skerls
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 189
Punktów :   

Re: Gospodarka

Postawić system to może nie jest problem tylko pozniej musi być osoba do obsługi tego nadzorowania i przypominania że jest system i tak powinno się przeprowadzać transakcje a nie wymyślać. ;]


Obywatel, Senator, Gubernator Dawr, Prezydent Luokitellut
Siły Zbrojne Skerls

Offline

 

#6 2011-02-27 22:28:02

 Luca Pinho

Władze państwowe

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Gospodarka

gospodarka w państwie jest bardzo ważna, i według mnie trzeba zbudować jakiś jej model dla Skerls, myślę że z nadzorowaniem na razie nie byłoby wiekszych problemów, z powodu małej ilości obywateli, a i uważam że jeśli obywateli będzie więcej to i znajdą się osobą chętne do zajmowania się poszczególnymi elementami gospodarki

Offline

 

#7 2011-03-02 22:14:00

 Bartlomiej I

Król

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 384
Punktów :   

Re: Gospodarka

Myślę iż powinniśmy postawić ramy czyli z ilu ton zboża wypiecze się ile bochenków chleba ile jest węgla w jednym szybie na co starczy tona żelaza,węgla,złota jakie wydobycie na miesiąc i od czego zależne,na ile czasu starczy bochenek chleba litr mleka czy paczka papierosów.


Król Skerls,Namiestnik Odyna na ziemi,Naczelny Wódz Królewskich Sił Zbrojnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl